CCTV i systemy alarmowe

Home / cctv.html

CCTV i systemy alarmowe

Nasza firma specjalizuje się w doradztwie, projektowaniu oraz realizacji nowoczesnych systemów telewizji dozorowej (CCTV IP), bazujących na sieciach komputerowych IP, zaawansowanych kamerach IP oraz rejestratorach sieciowych NVR (ang. Network Video Recorder).

Wdrażamy rozwiązania służące zarówno do nadzoru wideo posesji prywatnych, jak i wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw. Swoją działalnością obejmujemy nie tylko teren miasta Szczecin, ale także całe województwo Zachodniopomorskie.

Zajmujemy się dystrybucją kamer IP wielu renomowanych producentów (m.in.: Axis, ACTi, GeoVision, Sony, Samsung), dzięki czemu mamy dostęp do bardzo szerokiej gamy rozwiązań technologicznych, pozwalających na odpowiednie dostosowanie tworzonej instalacji CCTV do wymagań uzytkownika oraz do charakteru chronionego obiektu lub kompleksu obiektów.

Wszystkie systemy CCTV IP wykonujemy w oparciu o profesjonalne produkty CCTV IP, zapewniające niezawodność, skalowalność oraz wysoką skuteczność działania tego typu instalacji. Dzięki bogatej wiedzy technicznej z zakresu teleinformatyki i sieci komputerowych oferowane przez nas instalacje CCTV IP cechują się niezawodną i szybką transmisją strumieni video z kamer IP do serwerów lub rejestratorów NVR, nawet gdy są to instalacje składające się z dużej ilości kamer. Indywidualne podejście do każdego projektu, wieloletnie doświadczenie oraz doskonałe wyszkolona kadra pracowników.

Montaż kamer oraz instalacje standardowych i profesjonalnych systemów monitoringu TV to jedna ze specjalności naszej firmy. Wieloletnie doświadczenie w branży, wykwalifikowani instalatorzy, bogate zaplecze techniczne to gwarancja usług najwyższej jakości.

Monitoring TV/CCTV to systemy przekazu wizji z określonego obszaru lub pomieszczeń. To zamknięty system obserwacyjny do nadzoru terenu i obiektów w celu poprawienia bezpieczeństwa chronionych stref. Podgląd z kamer udostępniony jest zazwyczaj stanowiskom ochrony lub osobom do tego upoważnionym. Telewizja dozorowa to doskonały sposób na ochronę Twojego osiedla, bloku, biura, domu lub sklepu. Instalując system monitoringu unikniesz aktów wandalizmu, z czym wiążą się wydatki na remonty, oraz potencjalnie niebezpiecznych zachowań w Twoim otoczeniu.

Świadczone przez nas usługi z zakresu instalacji monitoringu TV/CCTV nie ograniczają się jedynie do projektowania i budowy systemów, to także kompleksowa obsługa w zakresie modernizacji, napraw i konserwacji urządzeń.